KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12409506
nr 1240 9506
Sven Wejstad
(1905-1980), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Sven Wejstad (1905-1980), Landskap med hus, Signerade. Olja på duk, 49x36 & 41x53
Sven Wejstad, svensk målare född 1905, död 1980.
måndag 11 mars 2019
kl 19:02:17